Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Slobodan Duda - Pension FilipSvoboda nad Úpou

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Rezervujte si u nás včas vhodný termín pro školní pobyt. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Poradíme Vám s výběrem ubytování v penzionu. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. V okolí máte skvělé možnosti pro lyžování. Nabízíme cenově výhodné pobyty s turistikou. Zkuste si také romantickou plavbu na lodičce. Při volných večerech si u nás můžete zahrát šipky. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování.

Kontaktní údaje:

Lázeňská 313
54224 Svoboda nad Úpou

 
Telefon: +420499329652
E-mail: info@pension-filip.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ubytování u Šustrů

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. V blízkosti našeho ubytování je příroda. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ján Michálek, ubytování

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Star

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Využijte naší nabídky v rámci wellness pobytu. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Červenokostelecká bouda

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Sjednejte si u nás pěkné a levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku