Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Petra StárkováBrno, Nový Lískovec

S našimi službami turistům budete spokojeni. Využijte naše kvalitní služby turistům. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Turisté zaručeně ocení náš vstřícný a seriózní přístup ke každému jejich přání a požadavku. Známe přání turistů a snažíme se je plnit.

Kontaktní údaje:

Oblá 475/49
63400 Brno, Nový Lískovec

 
Telefon: +420608670391, +420533534855, +420539085355
E-mail: starkova@nemcina-brno.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LODNÍ DOPRAVA VRANOV, s.r.o.

Naše společnost působící v oblasti cestovního ruchu obstála před silnou konkurencí díky nabídce kvalitních služeb turistům. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Při poskytování našich služeb dbáme na spokojenost zákazníka. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Spilberktour - Ing. Barbora Kršková

Vyzkoušejte naše služby, které jsou určené všem turistům. Využijte naše kvalitní služby turistům. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EURO-GRAND, s.r.o.

Máme pro Vás velkou nabídku služeb turistům. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Poskytujeme průvodcovské služby. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

S.M.K., a.s.

Doporučíme Vám ty nejlepší služby pro turisty. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Serióznost je vždy hlavní prioritou našich služeb. Poskytujeme vám služby, které vás dovedou k maximální spokojenosti. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. Naše výlety si opravdu užijete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku