Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Barbora VidicováPraha, Strašnice

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme služby turistům. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Jsme opravdoví znalci v oblasti služeb pro turisty. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Dbáme na maximální spokojenost turistů.

Kontaktní údaje:

Ke Strašnické 51/14
10000 Praha, Strašnice

 
Telefon: +420607539456
E-mail: info@praguevisit.cz, bara.guide@gmail.com, vidic@sendme.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Jaroslav Zima

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dr. Dagmar Hrdličková

Každý turista rád využije naše služby. Náš personál umí plynule německy. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Nabízíme služby v ruském jazyce. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Náš personál mluví plynule francouzsky. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Lenka Mandová

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radek Ramaisl

Navštivte naši pobočku, kde nabízíme služby turistům. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Naše společnost nabízí kvalitní služby pro turisty. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku