Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol MostkoviceMostkovice

Vítejte v našem sdružení lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Naše organizace nabízí i poradenství.

Kontaktní údaje:

Prostějovská 238/55
79802 Mostkovice

 
Telefon: +420582362755, +420777074051
E-mail: miloskorhon@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol Ivaň

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Připravíme poradenství na míru. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Čelechovice na Hané

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Kovalovice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Protivanov

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Prvořadá je pro nás serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku