Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bohemian Golf & Country Invest, s.r.o.Lázně Kynžvart

Provozujeme cukrárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. V sortimentu najdete i cukrovinku. V našem sortimentu najdete i chutný zákusek. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí. Naše cukrárna poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše cukrárna je Vám se svým občerstvením k dispozici. Vychutnejte si tu nejlepší kávu v naší kavárně.

Kontaktní údaje:

Zámek 418
35491 Lázně Kynžvart

 
Telefon: +420354595164, +420733612901, +420777761120
DIČ: CZ62618717

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TRILTON, a.s.

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Snažíme se našim zákazníkům s ochotou pomoci. U nás můžete ochutnat například vynikající zákusek. Z naší pestré nabídky nápojů si jistě vyberete. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí. Kvalita je hlavním znakem našich služeb. U nás zakoupíte také netradiční cukrovinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cukrárna Plas

Provozujeme cukrárnu s širokou nabídkou mnoha kvalitních výrobků. U nás si vybere každý svůj oblíbený nápoj. Pochutnat si můžete na čerstvém zákusku z kvalitních surovin. Pro nás je prioritou usměvavý a ochotný personál. Naše služby jsou odrazem kvality. Cukrářské výrobky nabízíme včetně služby rozvozu. Zpříjemněte si svůj den naším pohárem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Emil Chovančík

Provozování cukrárny je naší hlavní činností. Kvalita našich výrobků je pro nás samozřejmostí. U naší cukrárny můžete počítat s ochotou při prodeji zákusků. Naše cukrárna prodává ty nejlepší zákusky. V nabídce občerstvení naší cukrárny najdete kromě zákusků i chlebíčky. Snažíme se pro vás připravit příjemné prostředí. Naše kavárna je otevřená jednotlivcům i skupinám přátel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český dvůr, s.r.o.

Jsme provozovatelé té nejlepší cukrárny na trhu. Naše cukrárna se specializuje na různé druhy cukrovinek. U nás vás přivítá pouze ochotný personál. U nás si pochutnáte na vynikajícím občerstvení. Zákusek patří mezi naše speciality. Při návštěvě naší cukrárny můžete posedět v příjemném prostředí. Vychutnejte si tu nejlepší kávu v naší kavárně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku