Nepřehlédněte

Tomáš Machek-grafikaHradec Králové

Rádi vám vyřešíme problémy v oblasti informačních technologií. Nabízíme profesionální počítačové a internetové služby. Zaměřujeme se na obchodní činnost v oblasti prodeje výpočetní techniky. Naše firma provozuje maloobchod. Orientujeme se na programování s důrazem na individuální přístup ke klientům. Provozujeme velkoobchod s výpočetní technikou.

Kontaktní údaje:

Okružní 1071/32
50003 Hradec Králové

 
E-mail: info@29.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kateřina Formánková-DTP studio

Naše firma vám poskytne odbornou správu počítačů a internetu. Naši zkušení programátoři se vám postarají o funkčnost stránek i aplikací. Poskytujeme naši zákazníkům širokou nabídku služeb. Na náš maloobchod se můžete spolehnout. V našem velkoobchodě seženete veškerou výpočetní techniku za skvělé ceny. Mezi nejlepší firmy v oboru prodej počítačů a internetových služeb patří i ta naše..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Proart, v.o.s.

Naše poradenství můžete přeměnit na realizaci rekonstrukce podnikové PC sítě. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Zajistíme vám nové statické stránky. Zaměřujeme se i na dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio Tečka s.r.o.

Našim klientům nabízíme správu. Balíčky s možností pevného telefonu jsou naší specializací. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Věra Půžová-grafika

Využijte našich kvalitních a dostupných internetových služeb. Náš maloobchod prodává kvalitní IT techniku. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku