Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Úřad městské části Praha 21Praha-Újezd nad Lesy

V působnosti naší samosprávy se nachází zejména kvalitní výkon veřejné správy. Zabýváme se zřizováním živnosti. U nás si můžete zažádat o koncesi. Zabýváme se vydáváním stavebního povolení. Služby poskytované stavebním úřadem Vám jsou k dispozici. Czech Point je zjednodušenou alternativou byrokracie v samosprávě. Pokud vás baví číst a nechcete investovat do knih, půjčte si je v naší knihovně. Probereme s vámi možnosti sociálních dávek.

Kontaktní údaje:

Staroklánovická 260
19016 Praha-Újezd nad Lesy

 
Telefon: +420281012911
E-mail: podatelna@ujezdnl.mepnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad městské části Praha 18

Neváhejte využívat služby naší samosprávy. V otázce vyřizování žádostí se, prosím, obraťte na pověřeného pracovníka. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha 16

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Czech Point poskytuje spolehlivé služby v oblasti komunikace s registry. Knihy jsou v dnešní době drahé, proto vám přinášíme možnost půjčit si je v naší knihovně. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Vinoř

Samosprávu uskutečňujeme pomocí vlastních orgánů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našemu klientovi a jeho požadavkům. Náš úřad otevírá během úředních hodin. Naše knihovna přináší spousty zábavy při četbě zajímavých knih. Rozhodování o sociálních dávkách náleží do naší kompetence.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Satalice

Naše samospráva spravedlivě hospodaří s přidělenými prostředky. V oblasti samosprávy je pro nás ochota nepostradatelná. Věnujeme se vyřizování Vašich žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku