Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Úřad městské části Praha 21Praha-Újezd nad Lesy

V působnosti naší samosprávy se nachází zejména kvalitní výkon veřejné správy. Zabýváme se zřizováním živnosti. U nás si můžete zažádat o koncesi. Zabýváme se vydáváním stavebního povolení. Služby poskytované stavebním úřadem Vám jsou k dispozici. Czech Point je zjednodušenou alternativou byrokracie v samosprávě. Pokud vás baví číst a nechcete investovat do knih, půjčte si je v naší knihovně. Probereme s vámi možnosti sociálních dávek.

Kontaktní údaje:

Staroklánovická 260
19016 Praha-Újezd nad Lesy

 
Telefon: +420281012911
E-mail: podatelna@ujezdnl.mepnet.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad městské části Praha-Troja

Jsme orgánem, který plní funkci samosprávy. Ochotu vyjít vstříc klientům Vám můžeme slíbit. Rádi vyřídíme Vaše žádosti. Naše instituce má otevřeno během úředních hodin. Jsme připraveni Vám nabídnout služby poradenství. Pomůžeme vám vybrat možnosti výhodných sociálních dávek pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Zbraslav

Rozhodujeme jako samospráva. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství. Na našem úřadě si můžete vyřídit své žádosti. Máme otevřeno pouze během úředních hodin. Zaručeně oceníte i námi nabízené služby Czech Pointu. Naše knihovna vám nabízí pouze kvalitní nabídku knih. Snažíme se o rychlé vyřízení vaší žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Lysolaje

Obstaráváme veřejné úkoly v oblasti samosprávy. Naši zaměstnanci ochotně vyslechnou váš problém a budou se snažit vám vyhovět. Máme pro Vás otevřeno během úředních hodin. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha 18

Neváhejte využívat služby naší samosprávy. V otázce vyřizování žádostí se, prosím, obraťte na pověřeného pracovníka. Kanceláře našeho úřadu jsou pro Vás otevřeny během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku