Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

1. hudební spolek v DěčíněDěčín

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky. Členové našeho svazu se orientují na judo.

Kontaktní údaje:

Klostermannova 869/74
40502 Děčín

 
E-mail: 1hsvd@spi.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Taneční klub Styl - Dance Teplice

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Collegium Verbascum

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte k nám na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Děčínský pěvecký sbor

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Je pro vás připraveno i poradenství. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Amatérský kulturní spolek A.KU.S Verneřice o.s.

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. U nás se hrají kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku