Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Dům dětí a mládeže a školní družina OslavanyOslavany

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naše vzdělávací instituce má velké znalosti v různých oborech. Nebojte se v naší vzdělávací instituci kdykoli využít i služeb poradenství. Celá naše škola má velice ochotný přístup. V naší instituci se Vás ujmou pouze kvalitně vyškolení zaměstnanci.

Kontaktní údaje:

Hybešova 52/3
66412 Oslavany

 
Telefon: +420546423520, +420739634100, +420546423520
E-mail: info@ddm-oslavany.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Naše instituce nabízí příjemné prostředí. Poskytujeme kvalitní vzdělání díky svým širokým znalostem. Naši vyškolení zaměstnanci se budou snažit naučit vás něco nového. Studenti se na nás můžou s čímkoliv obrátit, s ochotou jim vyjdeme vstříc. Naši studenti se u nás můžou spolehnout na serioznost. Navštivte nás i za účelem odborného poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dům dětí a mládeže Znojmo

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. U nás učí jen vyškolení zaměstnanci. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Je pro nás důležité ochotné jednání se zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Přijďte využít i našich služeb poradenství. Tým vyškolených zaměstnanců naší vzdělávací instituce se vyznačuje zkušenostmi, odborností a kultivovaným projevem. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Ochota našeho vzdělávání je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LUŽÁNKY - středisko volného času, Brno

Příjemné prostředí pro vzdělávání je naší zásadou. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Máme pro vás v rámci naší instituce připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V naší vzdělávací instituci je ochota samozřejmostí. Naše vzdělávací instituce má velmi náročná kritéria na znalosti, vzdělání a kvalifikaci personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku