Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ČSAD Hodonín a.s.Hodonín

Jsme profesionální společností v oblasti autodopravy. Ochotně a rádi vám se vším pomůžeme a poradíme vám. Jsme si vědomi, jak je serioznost důležitá. V přepravě a dopravě uplatňujeme vysoké standardy kvality. V oboru silniční dopravy klademe důraz na rychlost a spolehlivost. Dopravu vyřídíme rychle a přesně podle vašich plánů. Nabízíme služby v osobní přepravě a dopravě.

Kontaktní údaje:

Brněnská ul. 48
69501 Hodonín

 
Telefon: +420518321836, +420518321028, +420518343797
DIČ: CZ60747536

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká pošta, s.p.

Zajišťujeme vnitrostátní autodopravu. Naši serioznost zákazníci chválí. V oblasti dopravy a přepravy je vám u naší firmy k dispozici perfektní znalost oboru. Mezi naše hlavní kvality patří spolehlivost a přesnost. Spolehněte se na naši profesionální mezinárodní dopravu a přepravu. Naše vnitrostátní doprava je pro Vás tou správnou volbou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Jsme firma s mnoha zkušenostmi v autodopravě. Vedení naší společnosti, která poskytuje služby spojené s dopravou a přepravou, klade vysoký důraz na serioznost našich zaměstnanců. Poskytneme vám svůj lidský přístup k věci, ochotu, flexibilitu a rychlost. Váš náklad přepravíme rychle a bez zbytečného prodlení. Naše služby v rámci mezinárodní dopravy jsou připraveny pro vás. Poskytujeme vnitrostátní nákladní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Transforwarding, a.s.

Přinášíme služby v oblasti autodopravy, které si může dovolit každý. Vyzkoušejte také naše služby letecké dopravy a přepravy. Věnujeme se také službám v oblasti železniční dopravy a přepravy. Naše služby v oblasti námořní dopravy a přepravy jistě oceníte. Služby mezinárodní dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Máme pro vás připraveny služby na skladování. Zajistíme Vám kvalitní kontejnerovou dopravu. Zařídíme Vám logistiku přepravovaného zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ČSAD Hodonín a.s.

Snadno Vám zajistíme i služby v oblasti autodopravy. Vážíme si každého zákazníka, proto je pro nás ochota samozřejmostí. Spolehlivost v rámci silniční dopravy je u nás garantována. Kvalitu našich služeb doplňuje seriózní a přátelské jednání. Ochotný personál a kvalita poskytovaných služeb jsou naší prioritou. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti osobní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku