Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ČSAD Hodonín a.s.Hodonín

Jsme profesionální společností v oblasti autodopravy. Ochotně a rádi vám se vším pomůžeme a poradíme vám. Jsme si vědomi, jak je serioznost důležitá. V přepravě a dopravě uplatňujeme vysoké standardy kvality. V oboru silniční dopravy klademe důraz na rychlost a spolehlivost. Dopravu vyřídíme rychle a přesně podle vašich plánů. Nabízíme služby v osobní přepravě a dopravě.

Kontaktní údaje:

Brněnská ul. 48
69501 Hodonín

 
Telefon: +420518321836, +420518321028, +420518343797
DIČ: CZ60747536

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká pošta, s.p.

Zajišťujeme vnitrostátní autodopravu. Naši serioznost zákazníci chválí. V oblasti dopravy a přepravy je vám u naší firmy k dispozici perfektní znalost oboru. Mezi naše hlavní kvality patří spolehlivost a přesnost. Spolehněte se na naši profesionální mezinárodní dopravu a přepravu. Naše vnitrostátní doprava je pro Vás tou správnou volbou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marian Zogata

Nabízíme kvalitní autodopravu. Považujeme za důležité ochotně vyhovět potřebám našich zákazníků. U naší dopravní společnosti můžete počítat s velkou seriozností při jednání. Služby v dopravě a přepravě zajišťujeme s co nejvyšší rychlostí. S našimi kvalitními dopravními službami budete spokojeni. Díky znalostem problematiky dopravy si poradíme s přepravou čehokoli. Poskytneme komplexní řešení silniční dopravy na míru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Našim zákazníkům poskytujeme v rámci autodopravy kvalitní a spolehlivé služby. Dokážeme výborně zajistit dopravu dle Vašich požadavků díky svým odborným znalostem. Hlídáme si vysokou kvalitu. Domluvíte si u nás možnost silniční přepravy. Naše společnost důsledně dbá na kvalitu poskytovaných služeb a v neposlední řadě i na serioznost a ochotu našich pracovníků. Nedílnou součástí našich služeb je mezinárodní i regionální přeprava. Naše nabídka služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Jsme firma s mnoha zkušenostmi v autodopravě. Vedení naší společnosti, která poskytuje služby spojené s dopravou a přepravou, klade vysoký důraz na serioznost našich zaměstnanců. Poskytneme vám svůj lidský přístup k věci, ochotu, flexibilitu a rychlost. Váš náklad přepravíme rychle a bez zbytečného prodlení. Naše služby v rámci mezinárodní dopravy jsou připraveny pro vás. Poskytujeme vnitrostátní nákladní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku