Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Biko-res, v.o.s.Praha

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Zaručíme také možnost přistýlky. Zaručujeme Vám spokojenost s ubytováním v našem penzionu. Dbáme na dobré vybavení kuchyně. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Disponujeme wifi připojením. Využijte možnosti a svezte se u nás na lodičkách. Nabízíme využití šipek. Nabízíme pohodlné ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Sprchový kout je samozřejmou součástí ubytovacího objektu. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zajišťujeme bohatou nabídku jídel. Navštívit můžete i náš pěkný bar.

Kontaktní údaje:

Hlavní 2930/114
14100 Praha

 
Telefon: +420272772078

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin David - MD Ubytovna

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alwas Maty Security, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dakura, s.r.o. - Ubytovna Dejvice

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku