Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Michal Ureš - Ubytovna HelpPraha

Objednejte si u nás ubytování včas! U nás můžete využít také lednici. V koupelně je k dispozici vana.

Kontaktní údaje:

Lednická ev.č. 352
19800 Praha

 
E-mail: info@ubytovnahelp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MD service, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UBYTOVNY PRAHA, s.r.o.

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alwas Maty Security, s.r.o.

Poskytujeme ubytování a další služby s ním spojené v příjemně a vkusně vybavených interiérech. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku