Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Michal Ureš - Ubytovna HelpPraha

Objednejte si u nás ubytování včas! U nás můžete využít také lednici. V koupelně je k dispozici vana.

Kontaktní údaje:

Lednická ev.č. 352
19800 Praha

 
E-mail: info@ubytovnahelp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Martin David - MD Ubytovna

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Almata Real, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využijte krásné výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MD service, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Tříska - Ubytovna

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Výlety do okolí u nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku