Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

UBYTOVNY PRAHA, s.r.o.Praha

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. S wifi u nás můžete počítat. U nás si můžete zpestřit pobyt zapůjčením lodičky. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. V koupelně hosté najdou prostornou vanu. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Náš hotel nabízí velkou kapacitu ubytovacích míst.

Kontaktní údaje:

Cukrovarská 90/11
19600 Praha

 
E-mail: info@ubytovna-praha.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

UBYTOVNA HOME

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Tříska - Ubytovna

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v příjemném prostředí. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Výlety do okolí u nás nejsou problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Almata Real, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využijte krásné výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku