Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Care Hotel, s.r.o.Vejprty

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. Rádi vám zajistíme společenské akce všeho druhu. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Kontaktní údaje:

Pohraniční stráže 806/13
43191 Vejprty

 
Telefon: +420474386197

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zdeňka Vojtková - Sporthotel Můstek

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Patrovský - Hotel Pošta

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Savoy Westend Hotel, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Užijte si cenově příznivé ubytování v našem kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VESTAL, s.r.o. - Hotel Beskyd

Rádi vás u nás ubytujeme. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku