Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Haug-land, spol. s r.o.Vejprty

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Využijte komfortní ubytování v blízkosti čisté přírody. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Máte-li zájem o ubytovací služby, obraťte se na nás.

Kontaktní údaje:

Jana Švermy 152/1
43191 Vejprty

 
Telefon: +420474386119
E-mail: yetti@yetti.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Renáta Řeháková - Pension Svatý Petr

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Naši zákazníci oceňují pohodlí a příjemné vybavení našeho penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Míč - M & M - Hotel M & M

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milan Dvořák - Horský hotel U Pašeráka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeňka Vojtková - Sporthotel Můstek

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku