Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lenka Jandlová - Hotel SlávieKlášterec nad Ohří

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí za velmi výhodné ceny. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. V našem ubytovacím zařízení důsledně dbáme na příjemné vystupování a ochotu našich zaměstnanců. Nechejte se o dovolené hýčkat v našem krásném hotelu.

Kontaktní údaje:

Tyršova 134
43151 Klášterec nad Ohří

 
Telefon: +420474375211
E-mail: hotel@hotelslavie.wz.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Milan Dvořák - Horský hotel U Pašeráka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. U nás se nebudete nikdy nudit, máte možnost výletů do okolí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeňka Vojtková - Sporthotel Můstek

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. K dispozici je vám i společenská místnost. S elektrickými přípojkami můžete u nás počítat. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Míč - M & M - Hotel M & M

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. I dovolená v kempu může být skvělým zážitkem. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Součástí ubytování je možnost navštívit bar. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kateřina Kováčová - Hotel Berghof

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Neotálejte s návštěvou našeho baru. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku