Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace Na StatkuStarý Vestec

Provozujeme restauraci s nabídkou české kuchyně, hotových a minutkových jídel. Nabízíme alkoholické i nealkoholické nápoje. Prodáváme rozlévaná bílá a červená vína. Kapacita je 59 míst. K dispozici je zahrádka, gril a WiFi. Pořádáme rodinné oslavy, večírky, rauty nebo firemní školení.

Kontaktní údaje:

11
28916 Starý Vestec

 
Telefon: +420721511611
E-mail: info@penzion-nastatku.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Restaurace Selský statek

Provozujeme restauraci s nabídkou hotových i minutkových jídel, těstovin, polévek, specialit na grilu, rybích jídel, salátů, dětských jídel i dezertů. Nabízíme možnost pořádání rautů, svateb, promocí či narozeninových oslav. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje, teplé nápoje a vína.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Rozvoj

Provozujeme restauraci s kapacitou 90 míst, nekuřácký salonek pro 50 osob a letní zahrádku. Nabízíme pokrmy české kuchyně, předkrmy, saláty, hotovy, minutky a denní menu. Poskytujeme i jídla se sníženým obsahem lepku. Podáváme alkoholické i nealkoholické nápoje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Na Schůdkách

Provozujeme restauraci s kapacitou 55 míst. Nabízíme teplá i studená jídla. K dispozici letní zahrádka a parkování na dvoře. V našem jídelním lístku naleznete steaky, polévky, smažené pokrmy, minutky a jiné. V objektu se nachází také hrací automaty, LCD televizor a satelitní přijímač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace U Vlkové

Provozujeme restauraci s kapacitou 80 míst a nabídkou teplých i studených jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je zahrádka s grilem a salonek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku