Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KVARTEX, spol. s r.o.Rosovice

Prodáváme suroviny nejlepší kvality. Na naši kvalitu je spolehnutí. Spolehněte se na naše znalosti. U nás naleznete jen ochotný přístup. Nabízíme pružnost a serióznost. Využijte nabídky našich výhodných cen. Prodáváme hutní materiál té nejvyšší kvality.

Kontaktní údaje:

282
26301 Rosovice

 
Telefon: +420737239509
E-mail: langer@kvartex.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hutní prodejna Příbram, RAVAK a.s.

Nabízíme suroviny zaručené kvality. Za kvalitu ručíme. Nabízíme zkušenosti a znalosti v oboru. Zajišťujeme internetový prodej v našem eshopu. Nabízíme různé druhy hutního materiálu. Prodáváme různé druhy plechů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OK - BE, spol. s r.o.

Prodáváme suroviny ověřených výrobců. Zajišťujeme solidnost a serióznost. Naše produkty za výhodné ceny. Nabízíme tu nejlepší kvalitu. Nabízíme naše odborné znalosti. Jednáme s ohledem na naše zkušenosti. Ručíme za tu nejlepší kvalitu hutního materiálu, který prodáváme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pro-SIDOS Metal, s.r.o.

V prodeji surovin nabízíme odborné služby. Zaručíme 100% kvalitu. Nabízíme pružnost a serióznost. Za nás mluví dlouholetá zkušenost. Zaručujeme ochotné jednání. Koupíte-li si od nás hutní materiál, budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RAPIDMONT, s.r.o.

V prodeji surovin nabízíme odborné služby. Zaručíme 100% kvalitu. K našemu zákazníkovi přistupujeme jen seriózně. Nabízíme praxi a zkušenost. Ručíme za tu nejlepší kvalitu hutního materiálu, který prodáváme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku