Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

BOELS Česká republika, s.r.o.Plzeň, Východní Předměstí

Obstaráme provoz bez problémů. Poskytujeme kompletní služby za přijatelnou cenu. Nabízíme cenově výhodné montáže. Pronajímáme kvalitní a bezpečnou stavební techniku. Nabízíme velký výběr zahradní techniky k zapůjčení. Nabízíme k pronájmu celou řadu přívěsných vozíku ověřené kvality. Půjčujeme žebříky firmám i jednotlivcům.

Kontaktní údaje:

U Prazdroje 2750/24
30100 Plzeň, Východní Předměstí

 
Telefon: +420377220400, +420377220449
E-mail: depot.431@boels.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

RAMIRENT, s.r.o.

V pronájmu nabízíme rychlé jednání. Provádíme rychlé a spolehlivé montáže. U nás si můžete výhodně zapůjčit různé druhy stavební techniky. Potřebujete-li zahradní techniku, obraťte se na naši půjčovnu. Poskytujeme stavební výtahy k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. U nás nabízíme kvalitní pracovní plošiny mnoha značek k pronájmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HP Eurotherm, s.r.o.

V naší půjčovně nabízíme nepřeberné množství potřeb pro zimní sporty. Zaměřujeme se na rychlé provádění požadovaných služeb. Nabízíme kvalitně provedené montáže. Všechny práce spojené s údržbou vám zajistí naši zkušení odborníci. Jedině s naším kvalitním a rychlým servisem budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SLÁDEK PROFI CLIMB, s.r.o.

Zapůjčení se solidním jednáním naleznete u nás. Nabízíme rychlé, spolehlivé a levné montáže. Naši zkušení pracovníci nabízí kvalitní servis. Jsme profesionály v oblasti služeb. Za přijatelnou cenu vám provedeme potřebnou údržbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Anežka Duchková

Zabezpečujeme bezproblémový provoz půjčovny. Poskytujeme kompletní servis za přijatelnou cenu. Jedině s montážemi od nás budete spokojeni. U nás si můžete objednat za příznivou cenu odbornou údržbu. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku