Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Vítězslav Svoboda, služby počítačové grafikyTábor

Poskytujeme služby v oblasti servisu počítačových služeb. Naše firma nabízí prodej a modernizaci počítačové techniky. Jsme český poskytovatel služeb v oblasti informačních technologií. Provozujeme maloobchod včetně kvalitních služeb s tím souvisejících. Nabídneme vám také zajištění služeb v oblasti výpočetní techniky.

Kontaktní údaje:

V Zahradách 157
39001 Tábor

 
Telefon: +420381278149
E-mail: info@svcomp.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Těhník, DiS. - provoz DTP studia

Naše firma poskytuje servis v oblasti počítačových a internetových služeb. Naši kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni vám zajistit odborné programování. Dodáváme profesionální IT služby. Vyberte si z naší pestré nabídky velkoobchodního zboží. V oblasti internetových služeb se specializujeme na prodej. Provozujeme maloobchod internetových služeb, kde se k Vám budeme chovat velice uctivě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

REAL print, spol. s r.o.

Naše firma se věnuje internetovým službám. Můžete se na nás spolehnout v oblasti kvalitního programování. Zaměřujeme se na kvalitní maloobchodní prodej přes internet. Zveme vás do své prodejny s výpočetní technikou a elektronikou všeho druhu. Náš velkoobchod je specialista na prodej počítačů a internetových služeb a zaručuje široký sortiment nabídky. Poskytujeme naši zákazníkům širokou nabídku služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Špeil, pc grafika

Poradenství, to je to, čím se naše firma zabývá. Poskytujeme maloobchodní služby. U naší firmy si vyberete z velkého množství počítačů, které máme na prodej. Naše velkoobchodní společnost se orientuje na prodej počítačového sortimentu. Využijte toho, že nabízíme prvotřídní počítačové a internetové služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Michal Kašpar - webdesign

Obraťte se na nás, poskytujeme poradenství v oblasti počítačových a internetových služeb. Mezi námi nabízené služby patří programování. Spolehněte se na naše kvalitní a spolehlivé počítačové a internetové služby. Provádíme velkoobchodní prodej IT techniky. Prodáváme počítačové služby do Vašich firem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku