Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Koordinátor integrovaného dopravního systému Karlovarského krajeKarlovy Vary

V oblasti autodopravy nabízíme široké spektrum kvalitních služeb. Potřebujete-li spolehlivou silniční dopravu a přepravu, kontaktujte naše zaměstnance. Ochotně překvapíme vaše náklady. Poskytujeme také spolehlivou autobusovou dopravu. Provozujeme celoroční městskou hromadnou dopravu. Věnujeme se také službám autobusové dopravy a přepravy.

Kontaktní údaje:

Závodní 353/88
36006 Karlovy Vary

 
Telefon: +420355311117

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Autodoprava Randýsek, s.r.o.

Naši společnost charakterizují kvalitní autodopravní služby. Specializujeme se na rychlou dopravu. Zajišťujeme kvalitní přepravní služby. V oblasti dopravy a přepravy je k dispozici u naší firmy jen serióznost. V oblasti dopravy a přepravy velmi dbáme na znalost našeho oboru. Nabízíme autobusovou dopravu osob. Využijte služeb autobusové dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Rmoutil, spol. s r.o.

V oboru autodopravy nabízíme mnohaletou zkušenost. Poskytujeme našim klientům seriozní služby. Nabízíme vám kvalitní a bezpečné řešení v silniční přepravě osob. V oblasti ekonomických a rychlých řešení dopravy držíme prim v kvalitě. Naše firma Vám ochotně pomůže při přepravě osob i zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Pöselt, autobusová doprava

Zajišťujeme veškerou autodopravu v oblasti cestovních služeb a pohostinství. Naše společnost cíleně podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců tak, aby zajistila poskytování služeb ve vysoké jakosti. Zákazníkům poskytujeme rychlou a včasnou dopravu. Naši zákazníci zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Garantujeme kvalitu a bezpečnost přepravy a dopravy. Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pechočiaková - Zepra, s.r.o.

Jsme firma působící na trhu v oblasti autodopravy. Zajišťujeme rychlý a bezpečný způsob dopravy a přepravy. Rádi vás přesvědčíme o naší serioznosti. Naše společnost cíleně podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců tak, aby zajistila poskytování služeb ve vysoké jakosti. Kvalita našich služeb je vysoká.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku