Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel MoravaLuhačovice

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Krásné ubytování v našem hotelu si budete dlouho pamatovat.

Kontaktní údaje:

Zatloukalova 234
76326 Luhačovice

 
Telefon: +420577132680, +420577682100
E-mail: morava@lazneluhacovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Sirákov

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Nabízíme vám pobyty s polopenzí. Ubytování s plnou penzí je rozhodně dobrá volba. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Garni Jestřabí

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. Během pobytu můžete využívat naši wifi. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Vyhlídka

Využijte ubytování za výhodné ceny. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Krásnou oslavu můžete mít u nás. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lázeňský hotel Palace

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Objednejte si také skvělé masáže. Zařídíme Vám ubytování v hotelu. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku