Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel SmíšekPraha, Libeň

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté mohou využít vlastní bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní.

Kontaktní údaje:

Na úbočí 2250/10
18200 Praha, Libeň

 
Telefon: +420284810231, +420284810234
E-mail: hotel@hotel-smisek.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Metamorphis

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Náš bar nabízí posezení v příjemném a útulném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. U nás je klimatizace samozřejmostí. S wifi u nás můžete počítat. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Zaměřujeme se na ubytovací služby hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Amálka, s.r.o.

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny. Naše firma vám zaručí klidné a levné ubytování na hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Wellness - GreenYacht Hotel & Restaurant

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naši odborníci vám zajistí také relaxační masáže. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radisson Blu Alcron Hotel

Nabízíme možnost ubytování. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Stravování je u nás také možné zajistit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku