Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

WELCOME ACCOMMODATION SERVICE, s.r.o.Praha

Využijte naší možnosti ubytování. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Specializujeme se na wellness pobyty. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Připraveny jsou pro vás služby s možností zapůjčení lodičky. Zahrajte si u nás šipky a zjistěte, kdo má nejpřesnější mušku. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Přijďte také do našeho zavedeného baru. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu.

Kontaktní údaje:

Zikova 702/13
16000 Praha

 
Telefon: +420233359275
E-mail: welcome@bed.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kakha Basiashvili - Euro-Travel

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Při poskytování ubytování jsme velice ochotní. Pořádáme různé výlety do okolí. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marek Mach - E-Nettravel

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Holeček - KAH

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Pourová - Stop In-Accommodation Service

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku