Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Synapse Technologies, s.r.o.Praha, Vinohrady

Mezi naše hlavní činnosti patří zajištění internetových služeb. Zabýváme se internetovým prodejem velkoobchodního zboží. Náš maloobchod vás s potěšením přivítá. Zprostředkujeme vám kvalitní programování. V naší firmě prodáváme nové, kvalitní a výkonné počítače a modernizujeme již nevyhovující. Využijte nabídky spolehlivého hostingu.

Kontaktní údaje:

Londýnská 730/59
12000 Praha, Vinohrady

 
Telefon: +420774788699
E-mail: info@synapsetech.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

K7design

Poradenství je naší doménou. Nabízíme komplexní IT služby. Zabýváme se prodejem počítačových a internetových služeb. Specializujeme se na kvalitní maloobchodní služby. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu se širokým sortimentem zboží. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti tvorby webdesignu. Zaměřujeme se na reklamní bannery..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

eMerite, s.r.o.

Zabýváme se kvalitním servisem zaměřeným na počítačové a internetové služby. V našem maloobchodě počítačových služeb máme individuální přístup k zákazníkům. Využijte naše velkoobchodní služby. Využijte naše kvalitní internetové služby. U nás můžete využít služeb v oblasti programování. Specializujeme se na tvorbu statických stránek. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Argo Team 2004 s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti IT správy. V oblasti internetových služeb jsme renomovanou společností. Prodej počítačů a internetových služeb v naší firmě stále roste, což dokládá spokojenost našich zákazníků. Využijte našich služeb v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Naší doménou je tvorba jedinečně řešených portálů. Námi vytvořený software se vyznačuje kvalitním provedením a slušivým kabátkem. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pured.cz

Komplexní servisní řešení IT pro firmy i domácnosti. Naší specializací jsou počítačové a internetové služby. Jsme odborníky v oblasti tvorby webdesingu. Nabízíme balíčky s možností pevného telefonu. Specializujeme se na tvorbu statických stránek. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek. Vytváříme PPC kampaně. S radostí pro vás vytvoříme fungující e-shop.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku