Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Galileo Corporation, s.r.o.Chomutov

Na náš servis se můžete spolehnout. Zabýváme se správou počítačových a internetových služeb. Zabýváme se velkoobchodním prodejem výpočetní techniky a doplňkového zboží. Programování je naší hlavní činností. Náš maloobchod vám poradí s Vašimi problémy.

Kontaktní údaje:

Březenecká 4808
43004 Chomutov

 
Telefon: +420840111303
E-mail: chomutov@profesionalita.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

COMP-AS - Aleš Slezák

Jsme specialisty v oblasti servisu. Naše firma se specializuje na prodej počítačů a internetových služeb. Zabýváme se také tvorbou statických stránek. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek. Zajistíme vám také odborné služby v oblasti výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Yuriy Tretyachenko

Potřebujete-li opravit váš počítač, můžete se obrátit na náš odborný servis. V oboru prodej počítačů a internetových služeb dosahujeme nesporných úspěchů. Zabýváme se internetovým prodejem maloobchodního zboží. Jsme připraveni vytvořit vám pěkné statické stránky. Ukážeme vám, co to jsou dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MegaWeb Jiří Lohberger

Naše firma si zakládá na poskytování kvalitního servisu. Zajistíme tvorbu firemní prezentace přesně podle vašich představ. Využijte naší výhodné možnosti vytvoření kvalitního e-shopu. Získejte ke své doméně profesionální hosting. Jsme připraveni vytvořit vám pěkné statické stránky. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MData

Nabízíme vám také správu počítačové sítě. V rámci naší činnosti se zabýváme prodejem počítačových a internetových služeb. Využijte našeho velkoobchodu. Náš hosting je tu i pro vás. Věnujeme se také tvorbě statických stránek. Seznámíme vás s dynamickými stránkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku