Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Regional - Zdeněk MikovecKostelní Lhota

Pro případné problémy s počítačem a internetovým připojením jsme pro vás připravili bleskovou technickou podporu. Poskytujeme webdesign přesně podle vašich představ. Specializujeme se na zajišťování hostingu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

107
28912 Kostelní Lhota

 
Telefon: +420739055270, +420603202086, +420312310496
E-mail: webmaster@regional.cz, mikovec@regional.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IQ IT, s.r.o.

U našeho poradenství dbáme na osobní a individuální přístup k vašim datům. Oslovte nás s poptávkou vámi požadovaných služeb. Určitě si vyberete z naší nabídky maloobchodního zboží. Věnujeme se prodeji počítačového zboží dle vašich požadavků. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bc. Jiří Šmejkal - COMTERA

Poskytování kvalitního poradenství je naší prioritou. Využijte u nás možnosti servisu počítačové techniky. Zaměřujeme se na tvorbu webových stránek. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Zaměřujeme se i na dynamické stránky. Neváhejte využít naší nabídky na výpočetní techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michaela Mikovcová

Cokoliv si představíte pod pojmem informační technologie, to naleznete v naší nabídce. Vyberte si z nabídky námi poskytovaných služeb. Poradíme vám s výběrem vhodného hostingu. Věnujeme se také tvorbě statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bc. Jan Pavera

Rádi se vám postaráme o správu vašich systémů. Naše firma prodává kvalitní a rozmanité produkty v oblasti výpočetní techniky. Naše programování vám je k dispozici. Nabízíme rychlé a kvalitní služby. Zaměřujeme se také na statické stránky. Sjednejte si u nás také vytvoření dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku