Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DelikatesPraha, Holešovice

Pokud si nevíte s vaším počítačem rady, rádi vám poskytneme službu správy počítače a sítě. Věnujeme se programování softwaru a webových aplikací jakékoli složitosti. Poskytneme vám kvalitní počítačové a internetové služby. Náš velkoobchod je zárukou kvalitního nákupu. Disponujeme bohatými zkušenostmi z oblasti prodeje. Naučíme vás tvořit statické stránky. Vytváříme i dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Heřmanova 718/23
17000 Praha, Holešovice

 
Telefon: +420736611064
E-mail: info@delikates.org

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FOR FUTURE

Jsme dynamická firma dodávající IT služby včetně poradenství. Přenechejte nám kompletní správu vašeho zařízení. Zaměřujeme se i na dynamické stránky. Pracujeme i se statickými stránkami. Využijte naší nabídky webdesignu. Optimalizace pro vyhledávače vám pomůže dosáhnout vyšších pozic. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Naše PPC kampaně jsou velice spolehlivé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Argo Team 2004 s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti IT správy. V oblasti internetových služeb jsme renomovanou společností. Prodej počítačů a internetových služeb v naší firmě stále roste, což dokládá spokojenost našich zákazníků. Využijte našich služeb v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Naší doménou je tvorba jedinečně řešených portálů. Námi vytvořený software se vyznačuje kvalitním provedením a slušivým kabátkem. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Webové stránky s publikačním systémem

Vyzkoušejte si naše služby spojené se správou. Využijte naši nabídku počítačových služeb. Zabýváme se zejména tvorbou webových stránek. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Vyzkoušejte náš jedinečný e-marketing. Zabýváme se také poskytováním hostingu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CDI.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním technické podpory v oblasti počítačových a internetových služeb. Vyzkoušejte naše služby v oblasti programování. IT služby od nás jsou plně profesionální. Naše firma zajišťuje prodej a odborné poradenství v oblasti počítačů a internetu. V našem maloobchodu nakoupíte snadno a rychle. Vyberte si u nás počítačový software dle vašich představ. Naší snahou je především vývoj užitečného softwaru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku