Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radek Fischer - webdesignPraha

Poskytujeme kompletní servis v IT oboru. Poskytujeme spolehlivou správu v oblasti IT. U nás naleznete skutečně kvalitní internetové služby. Vedeme specializovanou prodejnu s výpočetní technikou, počítači a elektronikou. Poskytujeme balíčky s možností pevného telefonu. Pracujeme i se statickými stránkami. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Bohúňova 1340/5
14900 Praha

 
E-mail: servis@radekfischer.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Deloyd Czech, s.r.o.

Mezi naše odborné činnosti patří i správa počítačových sítí. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alexandr Černohous - SKADENT

Naše firma se zabývá v rámci svého portfolia správou. Námi nabízené služby balíčků s možností pevného telefonu využívá mnoho spokojených zákazníků. Zabýváme se také tvorbou statických stránek. Zaměřujeme se i na dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIDIA-DESIGN, s.r.o.

Nabízíme internetové služby za výhodné ceny. Nabídku našich internetových služeb využilo již mnoho spokojených zákazníků. Prodej počítačové techniky provádíme s bezplatným poradenstvím a se zárukou a splnění vámi zadaných požadavků. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Objednejte si nás na webdesign. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Zajistíme vám dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DevelopStudio s.r.o.

Zabýváme se službami a poradenstvím v oblasti počítačů a internetu. Prodej kvalitních počítačových a internetových služeb pro každého. Vyzkoušejte naši spolehlivou službu tvorby originálního webdesignu. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. S naším software vám půjde práce od ruky. Součástí naší nabídky je také zpracování internetového portálu. Zařídíme vám kvalitní PPC kampaň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku