Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota SokolVelké Meziříčí

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Krškova 1604/10
59401 Velké Meziříčí

 
Telefon: +420566523085

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TJ Sokol

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku. Hokej je hra, která nás baví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol, Stařeč

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Třebíč

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Úspěchy našich nohejbalistů mluví za vše. Zabýváme se sportovní činností. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kojetice

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Sportovní činnost je cílem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku