Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol Náměsť nad OslavouNáměšť nad Oslavou

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Kontaktní údaje:

Nádražní 951
67571 Náměšť nad Oslavou

 
Telefon: +420568620337
E-mail: matousek@mesto-namest.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Vedrovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Jsme vždy ochotni pomoci. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Hluboké Mašůvky

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Jednou z našich předností je ochota. Prioritou našeho spolku je serioznost. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Lesonice

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Skalice

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku