Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol Moravské BudějoviceMoravské Budějovice

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

Chelčického 856
67602 Moravské Budějovice

 
Telefon: +420568421936
E-mail: novakmb@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice

Zabýváme se sdružením lidí. Náš přístup je seriozní. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Dobšice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochotou rozhodně nešetříme. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kuchařovice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Jevišovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku