Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel, župa MetodějovaBystřice nad Pernštejnem

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Věřte naší serioznosti. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Kontaktní údaje:

Dr. Veselého 358
59301 Bystřice nad Pernštejnem

 
Telefon: +420566551711, +420724790650
E-mail: zupa.metodejova@orel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Olešnice

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Krouna

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S každým jednáme seriozně. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Jimramov

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Proseč

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku