Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota PozořicePozořice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Kontaktní údaje:

V Zámku 261
66407 Pozořice

 
Telefon: +420723369005, +420602849301
E-mail: orelpozorice@gmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Telnice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Židlochovice

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Těšany

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Drnovice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Na našem táboře můžete strávit příjemné chvíle. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Náš tenisový klub je Vám otevřen..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku