Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota PozořicePozořice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace.

Kontaktní údaje:

V Zámku 261
66407 Pozořice

 
Telefon: +420723369005, +420602849301
E-mail: orelpozorice@gmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Blansko

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Telnice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Velké Opatovice

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Kotvrdovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Serioznost je naše druhé jméno. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku