Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fotografia Zlín, spol. s r.o.Otrokovice - Kvítkovice

Využijte možnosti nakoupit elektrospotřebiče u nás. Každému z vás poskytneme vždy maximálně seriózní přístup. Nabízíme zboží, které je vždy kvalitní a moderní. Pokud potřebujete poradit s výběrem jakékoli elektroniky, ochotně vám nabídneme pomocnou ruku. Zaměřujeme se na prodej spotřební elektroniky, která splňuje normy. Vaše spokojenost je pro nás tou pravou odměnou. Jsme specialisté na poradenství v oblasti spotřební elektroniky.

Kontaktní údaje:

K.H.Máchy 84
76502 Otrokovice - Kvítkovice

 
Telefon: +420577922101, +420577922102
DIČ: CZ42340047

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OKAY s.r.o.

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit v cenově dostupných relacích elektrospotřebiče a další sortiment. Představíme vám moderní sporáky různých značek. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku. Nabízíme širokou škálu mrazniček. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Poskytneme Vám odbornou pomoc ohledně počítačů. Neváhejte si pořídit naše telefony. Zaměřujeme se na prodej televizorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MAVEX, spol. s r.o.

Náš profesionální personál je připraven vám poradit s výběrem elektrospotřebičů. Jsme velice seriózní firma zaměřená na prodej spotřební elektroniky. Zajišťujeme poradenství v oblasti elektroniky. Díky svým znalostem vám můžeme poradit ohledně elektroniky. V našem ráji spotřební elektroniky si pořídíte i telefony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FOMAT s.r.o.

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. Při výběru elektroniky vám díky svým znalostem můžeme dobře poradit. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle k vaší spokojenosti. Vaše spokojenost nám udělá radost. Na naše poradenství v oblasti spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Zabýváme se výrobou drobné elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART International, a.s.

Sortiment elektrospotřebičů na prodejně naší společnosti pochází od osvědčených distributorů a výrobců. Máme ochotný přístup vůči všem zákazníkům. Naše společnost se věnuje prodeji spotřební elektroniky. Jsme tradičním internetovým obchodem se širokým sortimentem elektra, mobilů a počítačů. Ukážeme Vám rozdíly mezi pracovním a herním počítačem. Na naši elektroniku se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku