Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost PotštátPotštát

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Připravíme vám cestu k bohu. Rádi vás přivítáme na naší bohoslužbě. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Kontaktní údaje:

Farní 37
75362 Potštát

 
Telefon: +420581616139
E-mail: fapotstat@ado.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Pohoř

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Pomáháme lidem v nouzi. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Fulnek

U nás se Vám dostane bohatého duchovního života. Využijte toho, že naše církevní instituce pořádá zajímavá setkávání. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Specializujeme se na hledání duchovní vyrovnanosti. Naše církev se zaměřuje na hledání cesty k bohu. Naše bohoslužby mají hluboký smysl. Využijte možnosti duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Véska

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Rádi vás uvidíme při společném setkávání. Pomůžeme vám najít cestu k bohu. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám v nouzi. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Vlkovice

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. Setkejte se s námi při společné bohoslužbě. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku