Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pension JesuitskáZnojmo

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. S wifi u nás můžete počítat. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu.

Kontaktní údaje:

Jezuitská 183/5
66902 Znojmo

 
Telefon: +420731228976, +420603830130
E-mail: jesuitska@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion U Sv. Floriana

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Centrál

Zaměřujeme se na ubytování. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Vinařství Poppovi

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Ochota je u nás vždy na prvním místě, abyste byli spokojení. Výhodou ubytování v našem penzionu je vysoká kvalita za příznivou cenu. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Arco

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme připojení k wifi síti. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku