Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František Zunt - Famila, penzionLipno nad Vltavou

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Zajišťujeme pobyty pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Nabízíme komfortní ubytování v útulném penzionu. Nabízíme kvalitní ubytování v pěkném hotelu. Vezměte partnera na krásnou vyjížďku na lodičce. S naší nabídkou je spojené využití šipek. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit.

Kontaktní údaje:

Lipno nad Vltavou 18
38278 Lipno nad Vltavou

 
Telefon: +420380736030
E-mail: info@famila.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Soukup - Penzion Pod Smrčinou

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oáza 97, s.r.o. - Penzion u Brakýře

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Euro Invest CZ, s.r.o. - Penzion Rozárka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené v příjemném prostředí a turisticky atraktivní lokalitě. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. V našem ubytovacím zařízení vám garantujeme příjemné a čisté prostředí. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku