Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chcete zaslat přístupové údaje?

Zaslat na e-mailovou adresu: , pro kontrolu prosím zadejte současně Vaše telefonní číslo:

 

Ing. Miroslav BlohonPraha-Kunratice

Zaměřujeme se na prodej svítidel. Svítidla z naší nabídky jsou té nejvyšší kvality. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Perfektní znalost v oboru svítidel a osvětlení je naší prioritou. Zakládáme si na maximální ochotě při výběru svítidel a osvětlení. Náš podnik je také servisním místem nabízejícím opravy.

Kontaktní údaje:

Za Bažantnicí 993/18
14800 Praha-Kunratice

 
Telefon: +420603843124
DIČ: CZ531002080

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LUMINEX, společnost s ručením omezeným

Naši zákazníci využívají nabídky naší společnosti na prodej kvalitního osvětlení. Jsme společnost, která Vám nabídne odborné služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Naši spokojení zákazníci využili výhodných cen a zakoupili u nás kvalitní zářivky s dlouhou životností i další sortiment. Kvalitní venkovní osvětlení i další sortiment najdete u nás na prodejně. Jsme odborníky na všechny typy žárovek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

V rámci portfolia naší společnosti se zabýváme prodejem osvětlení. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. Jsme firma na prodej svítidel a osvětlení, která disponuje velkými znalostmi v oboru. V našem širokém sortimentu svítidel a osvětlení vám ochotně poradíme s výběrem. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Součástí naší nabídky je také prodej svítidel. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství. Jsme firma, která má v oblasti svítidel a osvětlení velké znalosti. Naše firma nabízí svítidla a osvětlení ve funkčním designu. Zabýváme se výrobou různých svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DATART.cz

Zajišťujeme také prodej moderních svítidel. Když se obrátíte na naši firmu, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Zákazníci vyhledávají naše produkty, protože se při jejich výrobě snažíme maximalizovat jakost i životnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku