Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ ChlístovŽelezný Brod, Chlístov

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Zaměřujeme se na společná setkávání. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Kontaktní údaje:

12
46822 Železný Brod, Chlístov

 
Telefon: +420483389606, +420483389606

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělovýchovná jednota Sokol Maršovice

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Dále se také zabýváme poradenstvím. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Autobrzdy Jablonec nad Nisou

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Hrubá Horka

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Mukařov

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku