Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra žurnalistiky Filozofické fakultyOlomouc

Vdělání je pro nás priorita a proto u nás naleznete příjemné prostředí pro studium. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek vyškolených zaměstnanců, protože jedině tak můžeme zajistit i špičkovou úroveň poskytovaného vzdělání. Naše vzdělávací instituce Vám přináší bohaté znalosti. K vašim požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Ke svým klientům přistupujeme seriozně.

Kontaktní údaje:

tř. Svobody 686/26
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585633457, +420585633452
E-mail: katedra@upmedia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Kvalitní vzdělání získáte na naší střední škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav ošetřovatelství Fakulty zdravotnictnických věd

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Právnická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. Rozšíříme vaše znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Filozofická fakulta

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku