Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lezecký kroužek PrachovJičín-Valdické Předměstí

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Spolehněte se na naše seriózní chování. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek.

Kontaktní údaje:

Husova 59
50601 Jičín-Valdické Předměstí

 
Telefon: +420493535985
E-mail: prochor13@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub českých turistů

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. S radostí poskytujeme i poradenství. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel župa sv. Zdislavy

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Zúčastněte se společných setkání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Turnov

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. Florbal je ve středu zájmu našeho spolku. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub českých turistů při TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Nabízíme Vám i poradenství. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku