Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Teraristická společnost PrahaPraha-Dejvice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Na naši serióznost se spolehněte. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme hraní kuželek.

Kontaktní údaje:

Na Fišerce 19/19
16000 Praha-Dejvice

 
E-mail: tsp@teraristika.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EDU-ART Praha

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český Moto Guzzi club

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Zaměřujeme se na všechny chovatele koček. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Relative Team

Vítá vás naše sdružení lidí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Náš přístup je seriozní. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku