Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rodinné centrum Jablíčkov Mateřské a otcovské centrum pohodyPraha, Strašnice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství.

Kontaktní údaje:

Dvouletky 298/24
10000 Praha, Strašnice

 
Telefon: +420724349241, +420728328452, +420603959486
E-mail: mail@jablickov.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Klub Beruška - Dagmar Berková

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Slibujeme Vám seriózní jednání. Využijte naší nabídky poradenství. Ochotně vyhovíme vašim potřebám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mateřské centrum Archa

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Sázíme rovněž na poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rodinné centrum Havránek

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Řepík

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku