Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SGrow Venture Partners, s.r.o.Praha

Rádi zajistíme potřebné služby i pro vaši firmu. Nabízíme vám možnost využití poradenství. Disponujeme nejen znalostí, zkušeností a praxí. Naši firmu zdobí ochota a zodpovědný přístup k zákazníkům. Jedině od nás získáte seriozní služby. Výhodné ceny u nás nyní můžete využít i vy. Ručíme vám za rychlost, kvalitu a profesionalitu.

Kontaktní údaje:

Americká 152/15
12000 Praha

 
Telefon: +420222520205
E-mail: fund@sgrow.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Poradenství - Mgr. Kamila Nováková

S potěšením vám představujeme naši nabídku služeb pro firmy. Mnoho spokojených klientů již využilo našich spolehlivých služeb. Ochota nám dělá dobré jméno na trhu. Díky našim znalostem vám poskytneme služby na takové úrovni, že budete zaručeně spokojeni. Naše firma nabízí zákazníkům několik nadstandardních služeb, jednou z nich je i prodej na splátky. Správný design od nás vylepší image vaší firmy. Vizitky nabízíme za nejlepší ceny na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Milan Černý - Individuální a firemní koučování

Zabýváme se kompletní nabídkou služeb pro firmy. V oblasti služeb pro firmy jsme profesionálové v poradenství. Jsme připraveni vám poskytnou naše služby s ochotou a za jedinečnou cenu. Ručíme vám za rychlost, kvalitu a profesionalitu. Firmy vyžadují především zahraniční znalosti a zkušenosti a ty vám můžeme nabídnout. Výhodné ceny k naší společnosti neodmyslitelně patří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Systeqo SPE, s.r.o.

Rádi zajistíme potřebné služby i pro vaši firmu. U nás vám ručíme nejen za spolehlivost ale též za odbornost a praxi. Všechny své služby řešíme s rychlostí a pečlivostí. Ručíme vám za to, že u nás se vždy setkáte s ochotou. Specializované školení vám umožní vhled do problematiky oboru a prohloubí vaše dosavadní zkušenosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jolana Kubicová - sociální analýzy

Rádi zajistíme potřebné služby i pro vaši firmu. Tak výhodné ceny služeb jako u nás budete mít jinde jen stěží. U nás si můžete vyřídit výhodnou splátku. V oblasti designu přihlížíme k individuálním preferencím klienta. Postaráme se o grafický návrh, tisk i doručení firemních vizitek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku