Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ZVĚROKRUHKutná Hora, Šipší

Přinášíme vám prodej osvědčených hobby potřeb. Výhodně u nás nakoupíte i mnoho typů obojků pro psy. Nabízíme kvalitní ptačí klece. Do nabídky obchodu je zařazen výběr misek pro exotické ptactvo. Svým zákazníkům přinášíme prodej akvarijních rybiček.

Kontaktní údaje:

Ortenova 188
28401 Kutná Hora, Šipší

 
Telefon: +420725252729
E-mail: info@zverokruh-shop.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sera CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej kvalitních hobby potřeb. Vyberte si z našich hobby potřeb za výhodné ceny. Rádi vám poskytneme i své znalosti v oblasti hobby potřeb. Připravili jsme pro vás maloobchodní prodej hobby potřeb. Kočky jsou citlivá zvířata a mohou hůř snášet například změnu prostředí, pořiďte proto svému mazlíčkovi antistresový přípravek, díky kterému se bude cítit bezpečněji.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AKVAZOO

Připravili jsme pro vás prodej hobby potřeb. Z naší bohaté nabídky terárií všech velikostí si vybere každý chovatel. U nás najdete kvalitní akvária, která navíc i skvěle vypadají. V naší nabídce najdete mnoho druhů syrového masa pro kočky krmené v duchu BARF. V naší nabídce najdete výborné konzervy pro kočky. Přijďte si k nám vybrat z bohaté nabídky různých druhů granulí pro kočky. Do nabídky obchodu je zařazen výběr misek pro exotické ptactvo. Jestliže chováte ptáky, mohly by se Vám hodit klece z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zoo Center, s.r.o.

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. U nás najdete kvalitní akvária, která navíc i skvěle vypadají. V obchodě naleznete velký výběr pamlsků pro psy. Pro přepravu Vašeho domácího mazlíčka se Vám mohou hodit přepravky pro ptactvo z naší nabídky. Zakoupit u nás můžete i praktické misky pro ptactvo. Náš obchod nabízí také klece pro ptáky. Vyberte si u nás z mnoha druhů hraček. Úžasný pelíšek pro vašeho psa vás potěší i příjemnou cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pozor Krmiva

Přicházíme s prodejem kvalitních hobby potřeb. V naší nabídce krmiva pro kočky najdete také syrové maso. Na konzervách z naší nabídky si Vaše kočka opravdu pochutná a navíc budou skvělým zpestřením jejího jídelníčku. Nabízíme granule pro koťata i dospělé kočky. U nás si vyberete z mnoha druhů akvarijních rybiček. Klece pro ptáky patří také do nabídky našeho obchodu. Nechte se oslovit naší širokou nabídkou hraček. Vybírejte z bohaté nabídky bezpečných hraček pro psy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku