Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Junák - svaz skautů a skautek ČR, přístav MODRÁ KOTVA ŽirovniceŽirovnice

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Každý skaut bude chtít být naším členem. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Kontaktní údaje:

Komenského 755
39468 Žirovnice

 
E-mail: pristav.modra.kotva@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Slavonice

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V létě jezdíme s dětmi na tábory. Každý vášnivý skaut ocení naši práci. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Batelov

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Poznejte nové přátele na našem táboře. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Telč

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zaručíme Vám, že Vaši děti si tábor opravdu užijí. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Pelhřimov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Pošlete své děti s námi v létě na tábor. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují skaut. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku