Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Junák - svaz skautů a skautek ČR, přístav Třináctka OpařanyOpařany

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Obstaráme Vám i pobyt na táboře.

Kontaktní údaje:


39161 Opařany

 
E-mail: vmarta@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko RACEK Veselí nad Lužnicí

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Na našich táborech děti získají nové přátele. Jsme zde pro všechny milovníky skautu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vodňany

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Naším koníčkem jsou kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Blanice Protivín

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Organizujeme společná příjemná setkání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Vondruš - Nibowaka

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku