Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CK Halitour, s.r.o. - Hotel AmigoPraha

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Nabízíme chalupy k ubytování. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Naše firma vám ráda nabídne možnost přistýlky. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Naše šipky jsou vám k dispozici. Zajišťujeme pěkné ubytování s nabídkou lodiček. Využijte ubytování na hotelu naší firmy.

Kontaktní údaje:

Legerova 1393/13
12000 Praha

 
Telefon: +420226538911
E-mail: booking@amigo-hotel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mövenpick Hotel Prague

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšehrad 2000, s.r.o. - GASTRO & TRAVEL SERVICES

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ARCOTEL Teatrino - Kunst Hotel Praha s.r.o.

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Vychutnejte si také nápoje z minibaru. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Poskytujeme služby v oblasti cestovního ruchu a ubytování. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. V našem hotelu se budete cítit jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Monica

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku