Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AUSTRIA Hotels Betriebs CZ, s.r.o. - Grand Hotel BohemiaPraha

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Zkuste se ubytovat v našem příjemném prostředí. Hosté, kteří využijí naši nabídku ubytování, mají velkou možnost výběru z řady zajímavých výletů do okolí. Jsme ubytování, které se zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou.

Kontaktní údaje:

Králodvorská 652/4
11000 Praha

 
Telefon: +420234608111
E-mail: office@grandhotelbohemia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mövenpick Hotel Prague

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vyšehrad 2000, s.r.o. - GASTRO & TRAVEL SERVICES

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Naším prostřednictvím vám rádi zajistíme taktéž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Monica

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. V našem kempu naleznete sociální zařízení, můžete si zasportovat a pro děti máme pěkné hřiště. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL STEP

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem kongresovém sále si můžete uspořádat i větší formální akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Krásný salonek je také připraven pro naše hosty. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku